Zpracování osobních údajů

V souladu s informační povinností všechny své zákazníky upozorňuji, že ZPRACOVÁVÁME OSOBNÍ ÚDAJE.

 Předně je třeba říci jaké údaje o Vás vlastně shromažďujeme. 

V tuto chvíli jen takové, jaké jsou třeba k naplnění obchodní smlouvy, tj. k nákupu. Takové údaje nám zákon dovoluje shromažďovat bez výslovného souhlasu.

Těmito informacemi jsou :

* jméno a příjmení

* mailová adresa

* telefonní číslo - nepovinné

* adresa doručovací příp. fakturační

*  IČ v případě nákupu na firmu

Tato data jako správce osobních údajů uchováváme za účelem uchování účetních dokladů, jak nám ukládá zákon po dobu 5 let.  Zároveň v oprávněném zájmu obchodníka za účelem analýzy fungování webu a tvorby statistik.

Oprávněným zájmem je zároveň zasílání obchodních sdělení o zboží stejného, nebo podobného charakteru. Tuto možnost však ještě nad rámec zákona nabízíme volitelně v check-boxu před dokončením objednávky a ve formuláři na hlavní straně a patičce webu.

Každé obchodní sdělení navíc obsahuje jednoduchou možnost vyjmutí emalové adresy ze seznamu pro zasílání. 

Dle informační povinnosti uvádím:

výše uvedené osobní údaje zpracovává IČ 71714260, OSVČ J. Filip - Správce, se sídlem Gdaňská 23/335, Praha 8, za výše uvedeným účelem, zpracování probíhá automaticky v platformě ehopu, Zpracovatelské smlouvy jsou uzavřeny s těmito zpracovateli: SHOP5.cz, Zásilkovna.cz a Seznam.cz

Osobní údaje jsou uchovány automaticky v administračním systému www.cisteboty.cz na zabezpečeném protokolu HTTPS přes certifikát Let's Encrypt. Systém je zabezpečen jak softwarově - přístupová hesla a antivirové programy AVAST, tak překážkami pevnými jako zámkem zn. FAB a dvěma mřížemi na dveřích i oknech kanceláře. Považujete-li to v tuto chvíli za úsměvné, veztě že i toto je  třeba sdělit ÚOOÚ při registraci Zpracovatel osobních údajů, kde jsme samozřejmě registrováni také. Data uchováváme z účetního hlediska po dobu min. 5let a to pouze v elektronické podobě.

Přístup k datům na straně Správce má pouze majitel obchodu J. Filip. IČ71714260. Data předáváme pouze smluvním Zpracovatelům za účelem plnění smlouvy nebo v oprávněném zájmu. Klient má právo na výmaz osobních údajů, které se netýkají plnění smlouvy. Můžete si být však už dnes ( a nikdy tomu nebylo jinak ) jisti, že vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Data nezneužíváme, neprodáváme a zákazníky nesledujeme. 

Příjemný nákup bez obav Vám přeje

J. Filip, majtel obchodu www.cisteboty.cz

 

 

 

 

 

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz