Osobní údaje

Vážení zákazníci, návštěvníci obchodu, čtenáři, v tomto článku se dozvíte jak a jakým způsobem zpracováváme osobní údaje a za jakým účelem.  V souladu s informační povinností všechny své zákazníky upozorňuji, že ZPRACOVÁVÁME OSOBNÍ ÚDAJE.  Předně je třeba říci jaké údaje o Vás vlastně shromažďujeme. V tuto chvíli jen takové, jaké jsou třeba k naplnění obchodní smlouvy, tj. k nákupu. Takové údaje nám zákon dovoluje shromažďovat bez výslovného souhlasu.

Těmito informacemi jsou :

* jméno a příjmení

* mailová adresa

* telefonní číslo - nepovinné

* adresa doručovací příp. fakturační

*  IČ v případě nákupu na firmu

Tato data jako správce osobních údajů uchováváme za účelem uchování účetních dokladů, jak nám ukládá zákon po dobu 5 let.  Zároveň v oprávněném zájmu obchodníka za účelem analýzy fungování webu a tvorby statistik. Oprávněným zájmem je zároveň zasílání obchodních sdělení o zboží stejného, nebo podobného charakteru zákazníkům našeho obchodu.  Tuto možnost však ještě nad rámec zákona nabízíme volitelně v check-boxu před dokončením objednávky a ve formuláři na hlavní straně a patičce webu. Každé obchodní sdělení navíc obsahuje jednoduchou možnost vyjmutí emalové adresy ze seznamu pro zasílání. 

Dle informační povinnosti uvádím:

výše uvedené osobní údaje zpracovává IČ 71714260, OSVČ J. Filip - Správce, se sídlem Gdaňská 23/335, Praha 8, za výše uvedeným účelem, zpracování probíhá automaticky v platformě ehopu, Zpracovatelské smlouvy jsou uzavřeny. Osobní údaje jsou uchovány automaticky v administračním systému www.cisteboty.cz na zabezpečeném protokolu HTTPS přes certifikát Let's Encrypt. Systém je zabezpečen jak softwarově - přístupová hesla a antivirové programy AVAST, tak překážkami pevnými jako zámkem zn. FAB a dvěma mřížemi na dveřích i oknech kanceláře. Považujete-li to v tuto chvíli za úsměvné, veztě že i toto je  třeba sdělit ÚOOÚ při registraci Zpracovatel osobních údajů, kde jsme samozřejmě řádně registrováni také. Data uchováváme z účetního hlediska po dobu min. 5let a to pouze v elektronické podobě. Přístup k datům na straně Správce má pouze majitel obchodu J. Filip. Data předáváme pouze smluvním Zpracovatelům a to pouze za účelem plnění smlouvy nebo v oprávněném zájmu. Klient má právo na výmaz osobních údajů, které se netýkají plnění smlouvy. Tyto informace budeme průběžně doplňovat, tak jak se bude zprůhledňovat situace okolo nařízení. Můžete si být však už dnes ( a nikdy tomu nebylo jinak ) jisti, že vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Data nezneužíváme, neprodáváme a zákazníky nesledujeme. 

Příjemný nákup bez obav Vám přeje

J. Filip, majtel obchodu www.cisteboty.cz

Péče o boty

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz