Jak balíme objednávky?

V tomto článku se podíváme na to, jak v našem obchodě přistupujeme k balení a expedici Vašich objednávek. Předně je třeba říci, že být expedientem je řehole i trochu umění zároveň. To co jsou někteří přepravci schopni s balíčky provést, vyžaduje jednak bujnou fantazii a jednak důkladnou přípravu v rámci expedice. Všechny Vaše objednávky expedujeme ve zcela nových obalech, nakoupených ve specializovaných prodejnách. S větším množstvím zpravidla klesá i cena za kus a navíc si jako plátci DPH můžeme daň odečíst. Takže není důvod zasílat v obalech od pracích prášků, minulého nákupu, nebo po jiném zákazníkovi, nedej bože ještě s přeškrtaným jménem :o) 

Péče o boty

Všechno zboží vždy balíme tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu produktu a zároveň aby byl po celou dobu přepravy v bezpečí. Mnoho produktů je ve skle, přesto se s rozbitým obalem potkáme u jedné objednávky z tisíce. Tehdy zákazníkovi obratem odesíláme novou zásilku, žádné zdlouhavé reklamace. Stejně tak výplně. Za roky provozu víme co kam dát, zmuchlat, proložit, zavinout :o) Jak balíček vyvážit, protože nepředvídatelné těžiště může doručovatele překvapit a nás stát zbytečné peníze.. Krabice jsou vždy pečlivě poskládané, vyplněné a bezpečně zalepené naší originální páskou, takže se do nich nikdo nezvaný nenápadně nepodívá.

Současně podle nejlepšího svědomí bojujeme s rozměry různých výrobků, takový kartáč a nazouvací lžíce 70cm nejdou moc dobře dohromady, ale i s tím nás praxe naučila pracovat. Ostatně se lžícemi byla vždy potíž největší, ale nalezením dodavatele tubusů na míru je částečně vyřešeno. Nechte se tedy překvapit a nakupujute, co je Vám libo, my si s tím pro vás určitě poradíme. Objednávky odchází vždy čisté, nepomačkané, pouze s čárovým kódem a jménem, což zaručuje ochranu osobních údajů na obou stranách.

Čisté Boty

Výplň zpravidla recyklovaný prokládací papír různých gramáží dle potřeby. Křehké produkty vždy v samostatném pruhu bublinkové folie. Ta sice není tak dobře recyklovatelná jako balicí papír, ale zase díky ní produkty snesou i dobře mířený kopanec špatně naladěného doručovatele. Nikdy nepoužíváme staré noviny či letáky supermarketů a zasypat balíček polystyrenovou drtí je nám silně proti srsti. Balíčky jsou plně pojištěny a pokud k Vám dorazí poškozené, neváhejte je před přepravcem otevřít a zkontrolovat! V každém potvrzení objednávky navíc najdete i odkaz na okamžitou reklamaci, či jakoukoliv reakci ke konkrétní objednávce. Podíváte-li se na naše hodnocení na Heurece, snadno zjistíte jak nás zákazníci vidí a co děláme dobře. Vaše spokojenost nám leží na srdci při každé objednávce!

Čisté Boty


 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz