Péče o boty Saphir

čištění bot, krém na boty saphir

Francouzská společnost Saphir je v určitých kruzích považována za modlu, není tedy na škodu říci si o ní něco více. Společnost byla založena v roce 1920 a nyní, po takřka 100 letech je nejen přední francouzskou značkou v oboru ale i celosvětovou špičkou. Zakládá si na rozmanitosti svých produktů pro péči o kůži a renovace, ale vždy v první řadě dbá na kvalitu. 

péče o kožené boty, impregnace kožených bot

Po celou dobu své existence úspěně plní výzvu zachování tradičních výrobních postupů. Díky výsledkům neustálého výzkumu a úspěšné kombinaci prvotřídních surovin nabízí Saphir nejširší sortiment na ochranu  a zkrášlení všech druhů přírodní kůže. Nejlepší výrobci bot, kožených doplňků, luxusních tašek a kabelek na pěti kontinentech a ve více než 50 zemích světa používají a doporučují pro své výrobky značku Saphir k udržení zdraví a krásy kůže. 

krém na boty, barvící krém na boty

 Odhodlání věnovat pozornost a reagovat na legitimní požadavky profesionálů z kožedělného průmyslu a náročné klientely prostupuje celou filozofií značky. Cílem je nabídnout  produkty vyrobené z přírodních surovin, které jsou vybrány pro svou účinnost. Terpentýnový olej, karnaubský a včelí vosk, pravý lanolin, jojoba a mandlový olej, norkový a tulení tuk, nebo v případě přípravku Everest™ 100% rostlinné složení s mnoha druhy neživočišných olejů. 

vosk na boty, jak leštit kožené boty

Věrný této zásadě je Saphir jedinou značkou na světě, který se zdržel včlenění jakéhokoliv ropného produktu nebo silikonu do výroby leštících prostředků. Tato politika umožňuje společnosti Saphir každým dnem posilovat své vedoucí postavení a mezinárodní reputaci. Zahrnutí produktů Saphir do nabídky posiluje  legitimitu specializace. Výrobky značky Saphir povětšinou zaručují trvalou loajalitu klientely, jež je vyzkoušela. Aneb jak praví klasik, kdo jednou zkusí, nechce již jinak. 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz