Jak čistit kožené boty?✔️

 V dnešním dílu našeho malého seriálu zabrousíme trochu do psychologie. Proč se vlastně starat o boty. Mnoho lidí své boty nevnímá jako součást svého image, pokud o něm vůbec kdy uvažují. Ty dnes vynecháme. Pokud čtete tyto řádky, jistě Vám uvažování o svém vzhledu, ať už mu přikládáte jakýkoliv důraz, není cizí. A tak je to správně. Začínáte-li ráno u zrcadla učesáním se, oblečete-li si čistou košili, použijete-li deororant ( ne, opravdu to bohužel není běžné ), vybereteli- li si ze skříně čisté oblečení na daný den a danou přílžitost, není sebemenší důvod, proč nezvolit i vhodnou, čistou obuv. Na tomto místě není třeba hodnotit, cenovou kategorii a z ní vycházející kvalitu obuvi. To je pouze otázka peněz. S nimi samozřejmě nároky stoupají. Ale řekněme si něco jiného. Podle čeho hodnotíte sociální postavení člověka? Ať chcete nebo ne, vizuální dojem je vždy první. Podívali jste se někdy na boty svých kolegů, spolucestujících v MHD, nebo rodiny? Pokud zde odpovídáte  " ne, proč bych měl? " vězte, že nyní už máte podnět, proč tak učinit a veřte, že tak učiníte.  * a pak si prosím vzpomeňte proč se tak stalo..

Péče o obuv Saphir, krém na boty Saphir

Otrhané tenisky, okopané zablácené pohorky, zašlé pošlapané polobotky více špinavé, než černé,  otřepené svázané tkaničky, nezavázané boty, boty které skutečně volají o pomoc jsou nevysloveným výrazem svého majitele. Boty jsou nedílnou součástí celku, toho co máte na sobě. Nepodceňujte je, protože jsou až na zemi.

jak vyčistit semišové boty

Mnoho studií říká, a není na místě to zpochybňovat, že první dojem je jen jeden a jediný detail jej může pokazit. A Boty nejsou deatilem. Věřte, nevěřte jsou výrazným prvkem, zejména pro ženy. Vzorec uvažování může být například takový: " jaký to může být muž, když je mu jedno jak vypadá na veřejnosti ? "  "copak se o sebe vůbec nestará? " ,  Jak pečuje o sebe a svou domácnost, když chodí ve špinavých, zanedbaných botách ?  , Co se stane až si je vyzuje? "

Podvědomí hodnotí druhého,  nevědomě, ale hodnotí podle vjemů. Nejprve vizuální, poté sluchový či jiný, následně celkový. Obrázek o druhém si skládáme z maličkostí. Neubráníte se tomu. Do hloubky člověka nepoznáte během 5ti minut, ale základní dojem již máte a vězte, že podvědomí nezapomíná. Stará pravda říká, že šaty dělají člověka, boty nevyjímaje. Pamatujte na to!

Jak se postarat o kožené boty

* Zde byla použita psychologická metoda NLP ( neurolingvistické programování ) . Na vysvětlenou, pokud Vám někdo zakáže myslet na modrého slona, první co vám uvázne v paměti a okamžitě si to představíte bude modrý slon. Přemýšleli jste někdy o tom ?

 cedrové napínáky do bot

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz