Jak fotit produkty?

V dnešním dílu seriálu se podíváme na zoubek produktové fotografii. Jakkoliv nesouvisí přímo s botami, souvisí úzce s naším obchodem. Kvalitní produktová fotografie prodává a pro eshopy to platí dvojnásob. Zákazník totiž nemá jinou šanci si prodávané zboží prohlédnout nebo vyzkoušet. Zbývá tedy fotografie, aby vypověděla o kvalitách dané věci. Nakupující se řídí především zrakem, popis výrobku je podle průzkumu druhořadý. Neméně důležitý, ale druhořadý. Pokud Vás popis naláká a fotka nestojí za nic, budete minimálně na rozpacích a nepřesvědčeni o popisovaných kvalitách. Tedy k věci. Jakou cestu jsme zvolili my. Cestu vlastní produktové fotografie. Nestahujeme z konkurenčních webů, nekopírujeme výrobce. Nabízené produkty fotíme vlastními silami za pomoci kolegy fotografa a pronajatého profi ateliéru.

atelier

Atelier se nachází v pražských Holešovicích v prodejně Megapixel. Disponuje veškerým vybavením,jaké si můžete představit či přát. Základem úspěchu je velký fotostůl, studiová světla, zábleskové osvětlení v softboxech kvůli stínům a samozřejmě výkonný fotoaparát.

stůl

V našem případě NIKON D610 s příslušným vybavením, např. kvalitní objektiv, dálkový odpalovač záblekových zařízení, stativ a dálková spoušt. Fotografa popisovat nebudeme.  Ale své práci musí rozumět, jinak vyjde vybavení vniveč. Výsledná fotografie je ještě třeba upravit v grafickém editoru, v našem případě se jedná o freeware GIMP, nebo Adobe Photoshop. Nutné je minimálně upravit pozadí, úrovně bílé, stíny a základní retuš barevných přechodů.

Ořezat, zformátovat, pojmenovat. Výsledek práce vidíte všude na našem webu. Jste to právě Vy, naši zákazníci, kdo nám dává zpětnou vazbu, jestli se nám práce daří. Na závěr musím zopakovat již jednou uvedené - fotografie nejsou veřejným majetkem a jejich stahování za účelem dalšího využití je protizákonné. Nehledě na to, že stejně jako ostatní obchody své fotografie chráníme proti zneužití. Chcete-li nějaké použít, poradit, pomoci apod. kontaktujte nás. 

Děkujeme.

Péče o boty

 

 

 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz