Heureka

Vážení návštěvníci a zákazníci, již od samého začátku ČistýchBot úzce spolupracujeme s největším českým vyhledávacím portálem, a jak sami o sobě rádi říkají "nákupním rádcem" Heurekou. V roce 2017 jsme spolupráci posunuli na vyšší úroveň a kromě běžné nabídky ve vyhledávání jsme se stali i certifikovanými ambasadory značky Famaco. Té jsme koneckonců jediným českým dovozcem. 

Heurek

Heureku považujeme za důležitého partnera a mnoho parametrů jsme upravili tak, aby se nabízené zboží dobře párovalo s vyhledáváním a výsledky byly pro zákazníka nejen srozumitelné, ale hlavně relevantní. V tomto duchu jsme expandovali i na Slovensko. Kde se Heureka etablovala obdobně jako v České republice, nehledě na výrazně menší trh. Abychom svým zákazníkům dokázali, že to s kvalitou myslíme vážně, účastníme se i programu Ověřeno zákazníky a kromě toho jsme i oficiálním partnerem sekce Péče o obuv. Hodnocení, které od Vás jeho prostřednictvím dostáváme je pro nás nejen skvělou a autentickou zpětnou vazbou, ale je velmi důležité i pro nové zákazníky. Tím, že v hodnocení projevíte svou spokojenost, nebo nespokojenost kultivujeme společně ecommerce prostředí. Necháme-li si totiž svou nespokojenost pro sebe, nedostane eshop impuls ke zlepšení svých nedostatků a zklamání z nepovedeného nákupu se šíří na další a další zákazníky. Do DNA našeho byznysu jsme vtiskli důraz na kvalitu. Prezentujeme se jako speciálka. Nechceme být dalším eshopem se vším možným a experimentovat na zákaznících.

Bez Vás to však nedokážeme. 

čistění bot, čisté boty, péče o boty

V kolotoči pracovních dní se mnohdy dostavuje profesní slepota k drobným nedostatkům a při sebelepší vůli není možné nahradit autentický pocit nezainteresovaného zákazníka. A ten bychom rádi pro své zlepšení získali od Vás. V nákupním košíku na samý závěr máte možnost projevit svůj souhlas či nesouhlas se zasláním dotazníku spokojenosti Heureka. Tento postup je posvěcen Úřadem pro ochranu osobních údajů. 10. den po nákupu obdržíte do emailu jednoduchý formulář, který nezabere více než  2 minuty Vašeho času. Jeho vyplněním přispějete ke zlepšení podnikatelského prostředí a sami sobě nabídnete možnost identifikovat dobrý nebo naopak špatný obchod při svém dalším nákupu na internetu. Řízením osudu mnoho formulářů padá do hromadné / reklamní složky emailové schránky. Najdete-li jej tam, použijte ho, prosím. Věnujte nám prosím pár slov hodnocení, Vaše spokojenost je pro nás nepostradatelná. 

Děkujeme.

Za ČistéBoty.cz J. Filip, majitel

ověřeno zákazníky

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz