Péče o obuv Saphir, Famaco

Čím čistit boty? V dnešním dílu bych Vám, našim zákazníkům  a návštěvníkům rád přiblížil původ portfolia nabízených značek.  Myšlenkou bylo vytvořit ucelenou nabídku. Vytáhnout péči o obuv z tmavých koutů supermarketů a drogerií. Vtisknout jí tvář prestiže, která jí náleží a povýšit ji i v českých podmínkách na nedílnou součást života moderního muže, gentlemana. Základním kamenem je paleta výrobků rodinné francouzské společnosti Famaco.

famaco

Jakkoliv se jedná o značku u nás dosud neznámou, jedná se o předního evropského výrobce na poli specializované péče o kožené výrobky, zejména boty. V západní Evropě na ni můžete narazit v takové společnosti jako je Saphir, Burgol, nebo La cordonnerie Anglaise. Tedy naprostá špička v oboru. Tradice výroby sahá do roku 1931, firma sídlí v Paříži. Nabídka firmy je velmi široká a zahrnuje vše na co si jen v souvislosti s péčí o boty vzpomenete a ještě mnohem víc. Pro velkoodběratele nabízí i personifikaci a individuální výrobu, je tedy možné že se časem setkáte i s našimi originálními výrobky.

famaco

Společnost Famaco nabízí pouze velkoobchodní prodej. V současné chvíli jsme jejich exkluzivními zástupci pro ČR. Koncem roku 2017 padlo rozhodnutí rozšířit nabídku o dalšího výrobce a nabídnout tak náročnému zákazníkovi alternativu. Chtě nechtě, značka Famaco je stále na východ od Berlína víceméně neznámou. A protože kvalita je u nás na prvním místě, nemohl to být nikdo jiný než francouzský Saphir. Vyjednávání zastoupení bylo dlouhé, avšak podařilo se můžeme Vám tak nabídnout nejširší sortiment Saphir Beauté du cuir v ČR za férové ceny, bězné v západní Evropě. 

Saphir

Zatím poslední novinkou je spolupráce s německou kartáčovnou Frank, která neskonale pružně, vstřícně a rychle zásobuje náš sklad špičkovými kartáči. Otázku proč kvalitní kartáč nedokáže vyrobit česká kartáčovna necháme jiným, tak to prostě je. 

V případech, kdy se nám kvalita některých výrobků nezdá dostatečná ( nenakupujeme slepě vše co leží na pultě ) snažíme se na evropském trhu najít adekvátní náhradu, aby nabízený sortiment byl co možná kompletní. Nakupujeme tedy nejen ve Francii, ale i v Německu a ČR. V drtivé většině přímo od výrobců. Vždy se jedná o větší serie, abychom dosáhli příznivější ceny pro Vás, naše zákazníky. Kvalita za dostupnou, rozuměj normální cenu je pro nás alfou i omegou. Nesnažíme se vetřít nízkou cenou, podřadným zbožím zbožím, nekonečným kolotočem slevových akcí apod. protože věříme, že dobrá věc má svou cenu a stálé ceny zase ocení zákazníci. Přemrštěné ceny, které neodpovídají hodnotě zboží, které můžete levněji nakoupit v Německu nebo Francii u nás nehledejte.  Věříme, že se v České republice nachází dostatek mužů a žen,  kteří ví, že šaty dělají člověka,  boty nevyjímaje.

Vykročte tedy s námi !

J. Filip, majitel 

Famaco Paris

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz