O nás

Vítejte!

ČistéBoty jsou v současnosti největší specializovanou prodejnou svého druhu. Díky přímému napojení na výrobní závody Avel ve Španělsku, Famaco ve Francii a Frank v Německu a dalším, Vám můžeme nabídnout více než 3OO unikátních produktů v mnoha variantách. Za roky poctivého fungování se nám podařilo vybudovat důvěryhodné obchodní vztahy, spolehlivé dopravní cesty a především vlastní, dobře zásobený sklad přímo v Praze. 

 Rozhodli jsme se pozvednout kulturu českých bot. Nebudeme je vyrábět ani prodávat. Budeme je společně s vámi čistit a starat se o ně, aby Vám vydržely dlouho pěkné. Rozhodli jsme se vyhranit. Budeme se věnovat jen jedné věci a snažit se ji dělat co nejlépe. Nabídnout kvalitu bez kompromisu. Čisté boty jsou naším posláním. Takřka DNA našeho byznysu. Naším cílem je stát se nejlepším specializovaným obchodem široko daleko :o)

Víme, že máte rádi pěkné boty a řekneme Vám, jak se o ně postarat. Nenecháme vás bloudit obyčejným katalogem zboží. Chceme, abyste péči o své boty sami dobře rozuměli. Pomůžeme Vám. Ukážeme jak na to a nabídneme vše, co budete potřebovat.

Užijte si to, boty jsou vášeň!

  sada

Čím se lišíme a proč nakoupit právě zde?

Všechny položky máme fyzicky ve vlastním skladu v Praze. Ne u dodavatele v tramtárii. Každý přípravek a každou věc vezmeme do svých rukou a na vlastní boty ji vyzkoušíme. Každá projde naším vlastním fotostudiem, žádné fotky nestahujeme. Chceme abyste z pohodlí domova shlédli i nejmenší detail nabízeného zboží. K jakékoliv nesrovnalosti nebo reklamaci se stavíme čelem a vždy slušně. Na trhu působíme již 8 let. 

sada Famaco Monet

A jak to děláme?

Jsme rychlí, vstřícní a féroví. Víme, že to oceníte. Všechno zboží je vždy baleno v nových obalech z biologicky odbouratelných materiálů (kromě bublinkové folie :o) ) Preferujeme výrobu z obnovitelných zdrojů a recyklovatelnost, pokud je to možné. Efektivní přepravou a držením vlastního skladu neprodukujeme zbytečné emise.

Náš obchod klade důraz na kvalitu řemeslného zpracování, přírodní  materiály a dlouhou životnost. Každý druh zboží je námi vždy pečlivě posouzen, zda splňuje přísné nároky na kvalitu. Zboží, které se nám prostě nezdá dost dobré prodávat nebudeme. Nejsme drogerie. Od toho jsou tu jiní. My budeme trvat na 100% kvalitě, tradici a vášni pro boty. Dáváme práci českým obchodníkům a řemeslníkům a dbáme na poctivé obchodní vztahy. Poctivé, pro nás zahrnuje i cenotvorbu. Tzv. česká vysokohorská přirážka u nás nemá místo. 

 

Péče o boty

Naše zboží pochází přímo od výrobců, nejsme překupníci jiných obchodů, ani přeposílači objednávek. Některé druhy zboží si necháváme vyrábět pod vlastní značkou. 

A jak nás vidí zákazníci ? To je jeden z kanálů, který se falšuje nesnadno. Negativní hodnocení si vždy cestu najdou. ČistéBoty si drží svůj vysoký standart o kterém se můžete přesvědčit sami na Zboží.cz, Mapy.cz, Firmy.cz, Heurece apod. 

 

 

Heuréka, nákupní rádce, vyhledávač: Od samého začátku si držíme 100% hodnocení, jak se můžete přesvědčit na banneru vlevo, kde si můžete přečíst aktuální a autentické hodnocení našich zákazníků. Ostatně na Heureku jako největší český vyhledavač zboží se nyní soustředíme nejvíce. Jako autorizovaný dealer a dovozce zn. Famaco jsme vidět na české i slovenské Heurece. 

  

heureka

Čas od času se o nás objeví tématický článek na modních webech, což nás těší. Některé články jsou PR, jiné autentické. Zmíníte-li se o nás kdekoliv odkazem, budeme Vám neskonale vděčni. A nemusí to být rovnou reklama. popíšete-li svou zkušenost, pocit, nebo zhodnotíte zakoupené zboží, budeme jen rádi. 

  článek

Samozřejmě nás najdete i na Facebooku na stránce Čistéboty.cz https://www.facebook.com/cisteboty.cz/

Zde se mimochodem dozvíte i něco ze života obchodu, informace o novinkách a zkrátka vše co je s netrpělivostí době vlastní třeba publikovat.Všem svým zákazníkům za jejich zpětnou vazbu moc děkujeme. Ať už je pozitivní či nikoliv. Vždy nás posouvá dále a poskytuje nám insipiraci a směr dalšího vývoje. Zkrátka co děláme dobře a co se nepovedlo. Samostatných reklamních kampaní používáme minimum a sázíme na kvalitu, kterou si informovaný zákazník dokáže vyhledat a pokud je spokojen, nemění. 

S přáním příjemného a spokojeného nákupu,

 J. Filip - majitel

 boty

 

 P.S. Toto je Marcel B. - náš vrchní expert v oboru péče o boty. Marcel je také maskotem našeho obchodu a bude Vás občas provázet nákupem. Je to odborník na slovo vzatý, proto se může stát, že mu svěříme i hodnocení některých produktů. Kde všude se objeví, to nemůžeme s určitostí říci. Marcel má zajímavou vlastnost - je všudezdejší..

 

 marcel

Potřebujete poradit ? O nás

Vážený budoucí, nebo snad již stávající zákazníku, vážená zákaznice, děkujeme za návštěvu našeho obchodu. Na Váš dotaz odpovíme hned jak to bude možné a doufáme, že se nám společně podaří najít to co hledáte !

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Spojte se s námi !

Chcete dostávat informace o slevových akcích, výprodejích a speciálních nabídkách pouze pro členy klubu ČistéBoty.cz ?

Chcete si přečíst nový článek, nebo si prohlédnout nové zboží ?

Nechcete se složitě registrovat ?

Vaše jméno:
Váš email:

Jak snadné, že ? Uvidíte, že nebudete litovat.

Copyright © www.cisteboty.cz, provozováno na systému Shop5.cz